Splio (8.x-1.36) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Contacts
es: Contactos

en: Server settings
es: Configuración del servidor

en: Receipts
es: Recibos

en: Products
es: Productos

en: Test connection
es: Probar conexión

en: Stores
es: Tiendas
