Splitting.js (1.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Rows
am: ረድፎች
