Splitting.js (1.0.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Items
be: Элементы

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Rows
be: Радкі

en: Key
be: Ключ

en: Installed
be: Усталявана

en: image
be: малюнак

en: Grid
be: Сетка

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
