Splitting.js (1.0.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Items
cy: Eitemau

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Key
cy: Allwedd

en: Style
cy: Arddull

en: image
cy: delwedd
