Splitting.js (1.0.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
