Splitting.js (1.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Filter
mg: Sivana
