Splitting.js (1.0.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Items
th: จำนวน

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Rows
th: แถว

en: Key
th: คีย์

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: image
th: รูปภาพ

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
