Splitting.js (1.0.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: image
ug: رەسىم

en: Target
ug: ئوبيېكت
