Splitting.js (1.0.1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Options
ar: الخيارات

en: Filter
ar: انتقاء

en: Items
ar: أخبار

en: By
ar: بواسطة

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Rows
ar: صفوف

en: Key
ar: المفتاح

en: Style
ar: نمط

en: Installed
ar: مثبت

en: image
ar: صورة

en: Grid
ar: شبكة

en: Columns
ar: أعمدة

en: About
ar: حول

en: Additional Information
ar: معلومات إضافية

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
