Splitting.js (1.0.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
