Splitting.js (1.0.1) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Options
et: Valikud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Items
et: Kirjed

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Rows
et: Ridu

en: Key
et: Võti

en: Lines
et: Jooned

en: Style
et: Stiil

en: Installed
et: Paigaldatud

en: image
et: pilt

en: Grid
et: Ruudustik

en: Columns
et: Veerud

en: Local
et: Kohalik

en: About
et: Programmist

en: Target
et: Siht

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
