Splitting.js (1.0.1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Options
gl: Opcións

en: Filter
gl: Filtro

en: Items
gl: Elementos

en: By
gl: Por

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Rows
gl: Filas

en: Key
gl: Clave

en: Style
gl: Estilo

en: Installed
gl: Instalado

en: image
gl: imaxe

en: Grid
gl: Grella

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Target
gl: Destino

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: RTL support
gl: Soporte de RTL
