Splitting.js (1.0.1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Rows
hy: Տողեր

en: Installed
hy: Տեղադրված
