Splitting.js (1.0.1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Filter
km: តម្រង

en: Items
km: ធាតុ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Key
km: សំខាន់

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: image
km: រូបភាព

en: About
km: អំពី

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ
