Splitting.js (1.0.1) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Lines
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Words
kn: ಪದಗಳು

en: Additional Information
kn: ಹೆಚ್ಚುವರಿ ಮಾಹಿತಿ
