Splitting.js (1.0.1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Key
ku: کلیل

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: image
ku: وێنە

en: About
ku: دەربارە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
