Splitting.js (1.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Options
mr: विकल्प

en: Filter
mr: गाळणी
