Splitting.js (1.0.1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Options
pl: Opcje

en: Filter
pl: Filtr

en: Items
pl: Elementy

en: By
pl: Przez

en: Targets
pl: Cele

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Rows
pl: Wiersze

en: Key
pl: Klucz

en: Lines
pl: Linie

en: Style
pl: Styl

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: image
pl: obrazek

en: Grid
pl: Siatka

en: Usage
pl: Użycie

en: Columns
pl: Kolumny

en: Local
pl: Lokalnie

en: About
pl: O stronie

en: Target
pl: Cel

en: Words
pl: Słowa

en: Matching
pl: Dopasowywanie

en: Additional Information
pl: Informacja dodatkowa

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Get Started
pl: Zaczynamy
