Splitting.js (1.0.1) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Pages
pt: Páginas

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Options
pt: Opções

en: Filter
pt: Filtro

en: Items
pt: Itens

en: By
pt: Por

en: Targets
pt: Objetivos

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Rows
pt: Linhas

en: Key
pt: Chave

en: Lines
pt: Linhas

en: Style
pt: Estilo

en: Installed
pt: Instalado

en: image
pt: imagem

en: Grid
pt: Grelha

en: Usage
pt: Utilização

en: Columns
pt: Colunas

en: About
pt: Sobre

en: Target
pt: Destino

en: Words
pt: Palavras

en: Additional Information
pt: Informações Adicionais

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Get Started
pt: Iniciar

en: RTL support
pt: Suporte RTL
