Splitting.js (1.0.1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Filter
ro: Filtru

en: Items
ro: Articole

en: By
ro: De

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Rows
ro: Rânduri

en: Key
ro: Cheie

en: Style
ro: Stil

en: Installed
ro: Instalat

en: image
ro: imagine

en: Grid
ro: Grilă

en: Usage
ro: Utilizare

en: Columns
ro: Coloane

en: About
ro: Despre

en: Target
ro: Țintă

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
