Splitting.js (1.0.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: image
si: රූපය
