Splitting.js (1.0.2) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Updated
da: Opdateret

en: Options
da: Valg

en: Comment
da: Kommentar

en: Items
da: Overskrifter

en: By
da: Af

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Rows
da: Rækker

en: Key
da: Nøgle

en: Style
da: Typografi

en: Installed
da: Installeret

en: Duplicate
da: Duplikér

en: image
da: billede

en: Grid
da: Gitter

en: Usage
da: Brug

en: Columns
da: Kolonner

en: Local
da: Lokal

en: About
da: Om

en: Target
da: Mål

en: - Any -
da: - Enhver -

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Get Started
da: Kom i gang

en: RTL support
da: RTL-understøttelse
