Splitting.js (1.0.2) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Rows
gu: હરોળો

en: Key
gu: ચાવી

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: About
gu: વિશે

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
