Splitting.js (1.0.2) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Options
lt: Nustatymai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Items
lt: Elementai

en: By
lt: Sukūrė

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Rows
lt: Eilutės

en: Key
lt: Raktas

en: Style
lt: Stilius

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: image
lt: paveikslėlis

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: About
lt: Apie

en: Words
lt: Žodžiai

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: RTL support
lt: RTL palaikymas
