Splitting.js (1.0.2) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Options
lv: Iespējas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Items
lv: Vienumi

en: By
lv: Autors

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Rows
lv: Rindas

en: Key
lv: Atslēga

en: Style
lv: Stils

en: Installed
lv: Instalēts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: image
lv: attēls

en: Grid
lv: Režģis

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Columns
lv: Kolonnas

en: About
lv: Par

en: Target
lv: Mērķis

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Save and go to list
lv: Saglabāt un atgriezties pie saraksta
