Splitting.js (1.0.3) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: image
bo: པར་རིས

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
