Splitting.js (1.0.3) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Options
eu: Aukerak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Items
eu: Elementuak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Rows
eu: Lerroak

en: Key
eu: Giltza

en: Style
eu: Estiloa

en: Installed
eu: Instalatuta

en: image
eu: irudia

en: Grid
eu: Sareta

en: Usage
eu: Erabilera

en: Local
eu: Lokala

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: RTL support
eu: RTL-ren euskarria
