Splitting.js (1.0.3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Updated
is: Dagført

en: Options
is: Setingar

en: Comment
is: Viðmerking

en: Filter
is: Filtur

en: Items
is: Liðir

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: Key
is: Lykil

en: image
is: mynd

en: About
is: Um

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
