Splitting.js (1.0.3) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Comment
nn: Kommentar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Items
nn: Element

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Rows
nn: Rader

en: image
nn: bilete
