Splitting.js (1.0.3) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Options
sk: Nastavenia

en: Comment
sk: Komentár

en: Items
sk: Položky

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Rows
sk: Riadky

en: Key
sk: Kľúč

en: Lines
sk: riadky

en: Style
sk: Štýl

en: Installed
sk: Inštalované

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: image
sk: obrázok

en: Grid
sk: Mriežka

en: Usage
sk: Využitie

en: Local
sk: Lokálny

en: About
sk: Informácie o

en: Target
sk: Cieľ

en: Words
sk: Slov

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
