Splitting.js (1.0.3) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Rows
sr: Редови

en: - Any -
sr: - Сваки -
