Splitting.js (1.0.3) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: Items
te: అంశాలు

en: Rows
te: వరుసలు

en: Style
te: శైలి

en: About
te: గురించి

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
