Splitting.js (1.0.3) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Updated
uk: Оновлено

en: Options
uk: Опції

en: Comment
uk: Коментар

en: Filter
uk: Фільтр

en: Items
uk: Елементи

en: By
uk: від

en: Targets
uk: Цілі

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Rows
uk: Рядки

en: Cols
uk: Колонок

en: Key
uk: Ключ

en: Lines
uk: Рядки

en: Style
uk: Стиль

en: Installed
uk: Встановлено

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: image
uk: зображення

en: Grid
uk: Сітка

en: Usage
uk: Використання

en: Columns
uk: Колонки

en: Local
uk: Локаль

en: About
uk: Про модуль

en: Target
uk: Ціль

en: Add target
uk: Додати пристрій

en: Minimized
uk: Мінімізація

en: Words
uk: Слова

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Additional Information
uk: Додаткові відомості

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Get Started
uk: Почнімо

en: RTL support
uk: Підтримка RTL

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Cells
uk: Комірки

en: URL Visibility
uk: Видимість URL

en: Save and go to list
uk: Зберегти і перейти до списку
