Splitting.js (1.0.4) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Items
eo: Eroj

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Rows
eo: Vicoj

en: image
eo: bildo
