Splitting.js (1.0.4) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Options
fi: Valinnat

en: Comment
fi: Kommentti

en: Filter
fi: Suodatus

en: Items
fi: Aiheet

en: Targets
fi: Kohteet

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Rows
fi: Rivejä

en: Key
fi: Avain

en: Style
fi: Tyyli

en: Installed
fi: Asennettu

en: Duplicate
fi: Monista

en: image
fi: kuva

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Usage
fi: Käyttö

en: Columns
fi: Palstat

en: Local
fi: Paikallinen

en: About
fi: Tietoja

en: Target
fi: Kohde

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: RTL support
fi: RTL tuki
