Splitting.js (1.0.4) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Key
ka: გასაღები

en: Style
ka: სტილი

en: image
ka: სურათი
