Splitting.js (1.0.4) - en to vi translation catalogue (37 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Filter
vi: Lọc

en: Items
vi: Hàng hóa

en: By
vi: Bởi

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Rows
vi: Số dòng

en: Key
vi: Khóa

en: Lines
vi: Dòng

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: image
vi: hình ảnh

en: Grid
vi: Lưới

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Columns
vi: Các cột

en: Local
vi: Cục bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Words
vi: Từ

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây

en: Keyboard
vi: Bàn phím
