Splitting.js (1.0.5) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Comment
bs: Komentar

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Rows
bs: Redova

en: Style
bs: Stil

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
