Splitting.js (1.0.5) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Options
hr: Opcije

en: Comment
hr: Komentar

en: Filter
hr: Pročisti

en: Items
hr: Stavke

en: By
hr: Od

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Rows
hr: Redovi

en: Key
hr: Ključ

en: Style
hr: Stil

en: Installed
hr: Instaliran

en: image
hr: slika

en: Grid
hr: Mreža

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
