Splitting.js (1.0.5) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Options
jv: Opsi

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Items
jv: Item

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Rows
jv: Baris

en: Key
jv: Kunci

en: Installed
jv: Dipasang

en: image
jv: gambar

en: About
jv: Ngenani

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
