Splitting.js (1.0.6) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Options
cs: Možnosti

en: Comment
cs: Komentář

en: Filter
cs: Filtr

en: Items
cs: Položky

en: By
cs: Od

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Rows
cs: Řádky

en: Key
cs: Klíč

en: Style
cs: Styl

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: image
cs: obrázek

en: Grid
cs: Mřížka

en: Usage
cs: Použití

en: Columns
cs: Sloupce

en: Local
cs: Místní

en: About
cs: Popis

en: Target
cs: Cíl

en: Words
cs: Slov

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
