Splitting.js (1.0.6) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Updated
he: עודכן

en: Options
he: אפשרויות

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Items
he: פריטים

en: By
he: מאת

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Rows
he: שורות

en: Key
he: מפתח

en: Style
he: סגנון

en: Installed
he: מותקן

en: Duplicate
he: שכפול

en: image
he: תמונה

en: Grid
he: רשת

en: Usage
he: שימוש

en: Columns
he: עמודות

en: Local
he: מקומי

en: About
he: אודות

en: - Any -
he: - הכל -

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Save and go to list
he: שמירה ומעבר לרשימת הסיווגים
