Splitting.js (1.0.6) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Items
hu: Tételek

en: By
hu: Beküldő:

en: Targets
hu: Célok

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Rows
hu: Sorok

en: Key
hu: Kulcs

en: Lines
hu: Vonalak

en: Style
hu: Stílus

en: Installed
hu: Telepített

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: image
hu: kép

en: Grid
hu: Rács

en: Usage
hu: Használat

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Local
hu: Helyi

en: About
hu: Leírás

en: Target
hu: Cél

en: Minimized
hu: Tömörített

en: Words
hu: Szavak

en: Matching
hu: Egyezés

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Additional Information
hu: Kiegészítő információ

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Get Started
hu: Vágjunk is bele!

en: RTL support
hu: RTL támogatás

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: URL Visibility
hu: Webcím láthatóság

en: Save and go to list
hu: Mentés és visszatérés a listához
