Splitting.js (1.0.8) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Items
ur: سرخیاں
