Splitting.js (1.0.8) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Options
el: Επιλογές

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: By
el: Από

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Rows
el: Γραμμές

en: Key
el: Κλειδί

en: Style
el: Στυλ

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: image
el: εικόνα

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Target
el: Στόχος

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
