Splitting.js (1.0.8) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: image
mn: зураг

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
