Splitting.js (1.0.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: image
ne: तस्विर
