Splitting.js (1.0.8) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Options
sl: Možnosti

en: Comment
sl: Komentar

en: Items
sl: Notice

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Rows
sl: Vrste

en: Key
sl: Ključ

en: Installed
sl: Nameščeno

en: image
sl: slika

en: About
sl: O modulu

en: - Any -
sl: - Vse -
