Simple Petition Node (2.1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Comment
it: Commento

en: Postal code
it: Codice postale

en: Messages
it: Messaggi

en: Emails
it: E-mail

en: Error message
it: Messaggio di errore
