Simple Petition Node (2.1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
